top of page
logo.GIF

neinvazivní karboxyterapie

Neinvazivní karboxyterapii provádíme přístrojem CarboMed, který je revolučním zařízením pro karboxyterapii bez použití injekcí s CO2, propíchnutí a poranění kůže.

 

Začneme nanesením výživného gelu s obsahem přírodních aktivních složek a exfoliací pokožky pomocí jednorázové kapsle obsahující směs hydrogenuhličitanu sodného a kyseliny citrónové, která ve styku s gelem vyvolává Bohrův efekt (chemická reakce,v důsledku čehož se dosahuje efekt "pěnivého" účinku a uvolňuje se potřebné množství CO2.) , dochází k exfoliaci horní odumřelé vrstvy pleti a příprava pleti na aktivní infúzi aktivních látek hluboko do pokožky. Dochází k přirozenému intenzivnímu okysličení pleti (vysoká hydratace, anti-aging) 

Neinvazivní karboxyterapie  umožňuje řídit proces krevního oběhu na místní úrovni, zajišťující nasycení pokožky kyslíkem a živinami procedurálního gelu. Pečlivě čistí, vyživuje pokožku a eliminuje tkáňovou hypoxii, tím pádem umožňuje aktivaci přirozené funkce tkání a stimulaci jejich regeneraci.

 

Bezpečnost použití přístroje: Karboxyterapie  působí na pleť komplexně. Procedury pomoci přístroje nejsou omezeny typem kůže, věkem a pohlavím a mohou být prováděny kdykoliv během roku, od 18 let a po celý život. Výhody použití: minimální kontraindikace; bezbolestný vliv; komfortní procedura, hygiena všech manipulací; rychlý viditelný výsledek; žádné období regenerace.

Pro perfektní dlouhodobě udržovací program je ošetření doporučeno jednou za měsíc. K terapii kožních problémů, jako je akné či poškození sluncem je doporučeno jedno ošetření týdně. 

POZOR! Během neinjekční karboxyterapie může dojít k mírnému zarudnutí kůže a pálení. Tyto jevy samy o sobě po proceduře zanikají.

Indikace: hluboké čištění; jemná exfoliace (peeling) ; výživa a hydratace pokožky; sladění povrchu a barvy pleti; odstranění příznaků  přirozeného stárnutí; omlazení; zvýšení tónusu, pružnosti a elasticityodstranění otokůnasycení pokožky kyslíkem.

 

Kontraindikace: akutní zánětlivé procesy na kůži, přítomnost vředů, nezhojené povrchy ran, hypertermie způsobená infekčními a katarálními chorobami, období těhotenství a kojení, diagnostikovaná onkologická onemocnění, alergické stavy nebo reakce na léky.

 

karbo.PNG

Cenové balíčky ošetření 

Mohlo by Vás dále zajímat

bottom of page