top of page
logo.GIF

neinvazivní karboxyterapie CarboMed

carbo.PNG

je revolučním zařízením pro karboxyterapii bez použití injekcí s CO2, propíchnutí a poranění kůže.

 

Unikátní vývoj umožňuje provedení neinvazivní karboxyterapie, poskytující komplexní péči o pleť, fungující v 9 směrech najednou:​​

 • Hluboké čištění;

 • Jemná exfoliace (peeling) ;

 • Výživa a hydratace pokožky;

 • Sladění povrchu a barvy pleti;

 • Odstranění příznaků přirozeného stárnutí;

 • Omlazení;

 • Zvýšení tónusu, pružnosti a elasticity;

 • Odstanění otoků;

 • Nasycení pokožky kyslíkem.

Začneme nanesením výživného gelu s obsahem přírodních aktivních složek a exfoliací pokožky pomocí jednorázové kapsle obsahující směs hydrogenuhličitanu sodného a kyseliny citrónové, která ve styku s gelem vyvolává Bohrův efekt (chemická reakce,v důsledku čehož se dosahuje efekt "pěnivého" účinku a uvolňuje se potřebné množství CO2.) , dochází k exfoliaci horní odumřelé vrstvy pleti a příprava pleti na aktivní infúzi aktivních látek hluboko do pokožky. Dochází k přirozenému intenzivnímu okysličení pleti (vysoká hydratace, anti-aging) 

Neinvazivní karboxyterapie  umožňuje řídit proces krevního oběhu na místní úrovni, zajišťující nasycení pokožky kyslíkem a živinami procedurálního gelu. Pečlivě čistí, vyživuje pokožku a eliminuje tkáňovou hypoxii, tím pádem umožňuje aktivaci přirozené funkce tkání a stimulaci jejich regeneraci.

 

Bezpečnost použití přístroje:

Karboxyterapie  působí na pleť komplexně. Procedury pomoci přístroje nejsou omezeny typem kůže, věkem a pohlavím a mohou být prováděny kdykoliv během roku, od 18 let a po celý život. Výhody použití: 

 • Minimální kontraindikace;

 • Bezbolestný vliv;

 • Komfortní procedury;

 • Hygiena všech manipulací;

 • Rychlý viditelný výsledek;

 • Žádné období regenerace.

Pro perfektní dlouhodobě udržovací program je ošetření doporučeno jednou za měsíc. K terapii kožních problémů, jako je akné či poškození sluncem je doporučeno jedno ošetření týdně. 

POZOR! Během neinjekční karboxyterapie může dojít k mírnému zarudnutí kůže a pálení. Tyto jevy samy o sobě po proceduře zanikají

Kontraindikace:

 • Akutní zánětlivé procesy na kůži, přítomnost vředů, nezhojené povrchy ran.

 • Hypertermie způsobená infekčními a katarálními chorobami.

 • Období těhotenství a kojení.

 • Diagnostikovaná onkologická onemocnění.

 • Alergické stavy nebo reakce na léky.

Karboxy balíčky

v ceně zahrnuta úprava obočí 

Neinvazivní karboxyterapie obličeje

1 390 Kč (60 min)

Unikátní ošetření, které je založeno na zvýšení hladiny oxidu uhličitého v kůži, což aktivuje odpověď organismu a vyvolává zvýšený přísun kyslíku do pokožky. Neinvazivní karboxyterapie je jednou z nejúčinnějších a nejbezpečnějších procedur v moderní kosmetologii. Využívá přirozených mechanismů těla, dochází k exfoliaci vnější vrstvy pokožky, přírodní okysličení pleti zevnitř a infuze revitalizačních živin. Tato procedura podporuje udržování hladiny vlhkosti v epidermální vrstvě kůže, která je velmi důležitá pro její zdraví. Na závěr tohoto unikátního ošetření aplikujeme Icy Mousse masku, která pleť revitalizuje, zklidňuje a intenzivně hydratuje. Součástí balíčku je i jemná vibrační masáž.

 V ceně zahrnuta úprava obočí.

NEINVAZIVNÍ KARBOXYTERAPIE
Beautiful%20Hair%20Model_edited.jpg

Neinvazivní karboxyterapie obličeje, krku a dekoltu

 1 690 Kč (90 min)

Naprostá inovativní bezbolestná a šetrná metoda, která účinně a jemně čistí pokožku, hloubkově vyživuje, hydratuje a revitalizuje pleť. Zároveň dělá jemný peeling, odstraňuje příznaky stárnutí a omlazuje na úrovni buněk. Po aplikaci se výrazně zvýší pevnost a pružnosti pokožky. Neinvazivní karboxyterapie saturuje kůži a tkáň kyslíkem, sjednocuje barevný tón pleti. Péče o pleť nekončí na obličeji, velmi důležité je starat se i o krk a dekolt. Právě tam nejčastěji poznáte věk každé ženy. Díky neinvazivní karboxyterapii zvýšíme i na těchto místech okysličení pleti a optimalizujeme vstřebání cenných složek s živinami a aktivními látkami.  A plikujeme Icy Mousse masku, která pleť revitalizuje, zklidňuje a intenzivně hydratuje a provedeme jemnou vibrační masáž.Na závěr ošetření aplikujeme sérum s aktivními látkami a zapravujeme ho pomocí ultrazvukové mezoterapie  do pleti.

 V ceně zahrnuta úprava obočí.

KARBOXYTERAPIE S MASÁŽÍ
Natural%20Beauty_edited.jpg

3v1 anti-aging ošetření karboxyterapie obličeje s radiofrekvecí a ultrazvukem

  1890 Kč (120 min)

Vysoce liftingové ošetření. Ošetření pomocí radiofrekvence a neinvazivní karboxyterapie jsou charakterizovány výrazným omlazujícím účinkem. Zároveň tepelný účinek radiofrekvence umožňuje aktivaci procesů krevního oběhu a lymfatického toku. Jejich normalizace vede ke zlepšení buněčného metabolismu, výživy a dýchání pokožky. Pronikaje hluboko do pokožky způsobuje zahřívání proteinových vláken kolagenu a elastinu. Pod vlivem tepla houstnou a stlačuji se, a poskytují okamžitý lifting efekt. Výsledná koagulace vláken pomáhá aktivovat přirozenou syntézu kolagenu a elastinu. Postupně poškozená vlákna jsou nahrazena novými konstrukcemi - kůže je vyhlazena, získává pružnost a přirozeně se omlazuje.  Postup neinvazivní karboxyterapie pomáhá nasytit kůži obličeje oxidem uhličitým. Jeho dopad pomáhá řešit řadu kosmetických problémů, jako jsou známky stárnutí, vizuální stárnutí, ztráta tónu a pružnosti, matná, tmavá barva kůže, suchá kůže. Vytvořená pěna", poskytuje jemnou exfoliaci a hluboké čištění pokožky. Pod jeho vlivem užitečné složky procedurálního gelu pronikají do škáry, vyživují a zvlhčují jí. Kombinovaný účinek neinvazivní karboxyterapie pomáhá normalizovat přirozené funkce pokožky, stimulující přirozené procesy regenerace a obnovy. K ošetření nesmí chybět Icy Mousse maska, která pleť revitalizuje, zklidňuje a intenzivně hydratuje s jemnou vibrační masáží. Pomocí ultrazvuku zlepšujeme mikrocirkulaci, zvyšujeme rychlost procesů výměny, kůže je déle vláčná. Ovlivňuje kvalitu a rychlost vstřebání aktivních látek, stahuje rozšířené póry a zmenšuje otoky v oblasti oči.

 V ceně zahrnuta úprava obočí.

HYDROJELLY OXY MASÁŽ
Hair_edited.jpg
bottom of page