logo.GIF

Hydrojelly ošetření

Ošetření speciálně zaměřené na hydrataci pleti. K ošetření patří důkladné hloubkové čištění pomocí ultrazvukové špachtle a hydrodermabraze. Díky kyslíkové mezoterapii, která je součástí každého hydrojelly balíčku, aplikujeme chybějící kyslík do pokožky a umožníme tak pokožce navrátit hebkost a mladistvý vzhled. Jde o bezbolestnou metodu, která je velice šetrná. Kyslík zabezpečuje hydrataci,  detoxikaci pokožky  a tím přispívá k omlazení a osvěžení pleti. Na závěr ošetření si můžete vychutnat exkluzivní hydrojelly masky Esthemax až z Los Angeles, které jsou velmi oblíbené u celebrit. Obsahují elektrolyty (draslík, hořčík, sodík, chlorid, fosfor, hydrouhličitan a pyrofosforečnan sodný), mořské řasy, organickou ovesnou mouku, organickou bílou rýžovou mouku a organický prášek z bílé vrby. 

 

  • Mořské řasy vylepšují funkci kožní bariéry, doplňují její přirozené zásoby vlhkosti a zvyšují její schopnost zadržovat vlhkost. Jsou také silným antioxidantem, který detoxikuje a posiluje obranyschopnost Vaší pokožky proti celé řadě stresových faktorů.

  • Organická ovesná mouka má zklidňující účinky a je hypoalergenní, zmírňuje vyrážky, alergické reakce,  poškození slunečním zářením a další podráždění.

  • Organická bílá rýžová mouka má vynikající čisticí a exfoliační vlastnosti.

  • Prášek z bílé vrby je bohatý na antioxidanty, pomáhá zmírňovat a snižovat zánětlivé reakce a také poskytuje úlevu při rosacee s ekzému.

Masky se míchají mezi sebou dle stavu pleti klienta. 

 

Dopřejte si odborné ošetření v našem salónu Skin Care. Veškerá péče je individuální a ovlivněná vaším typem pleti. Kosmetické ošetření je vhodné pro ženy i muže v každém věku.

Hydrojelly balíčky

v ceně zahrnuta úprava obočí 

Hydrojelly OXY

1 190 Kč (90-120 min)

Dokonalé hydratační ošetření pleti, které zahrnuje hloubkové čištění pomocí ultrazvukové špachtle a hydrodermabraze, která hloubkově čistí póry, rozpouští a vysává nečistoty a dokonale zjemní pleť. Odstraňuje také mazové zátky a póry zůstávají čisté. Díky kyslíkové terapii doplníme pokožce chybějící kyslík a navrátíme svěžest, jasnost a zdravý vzhled. Ultrazvukovou neinvazivní mezoterapií vpravíme účinné látky hluboko do pokožky, aktivujeme tak tvorbu elastinových a kolagenových vláken. Vše umocníme nanesením Hydrojelly Esthemax masky, která po pár minutách ztuhne, vytvoří vakuové těsnění a tím pokožka zpracuje všechny prospěšné látky. Během masky si můžete vychutnat masáž masážními válečky Jade roller, které podporují cirkulaci krve a tím dochází ke zmírnění otoků a zmenšení hlubokých vrásek. V ceně zahrnuta úprava obočí.

HYDROJELL OXY SKIN CARE
image0 (5).jpeg

Hydrojelly OXY PDT

 1 290 Kč (90-120 min)

Intenzivní ošetření zaměřené na buněčnou obnovu pleti a vysokou hydrataci. Hloubkové čištění se provádí pomocí ultrazvukové špachtle a hydrodermabraze. Hydrodermabraze je jediná kosmetická procedura, která umožňuje provést vyčištění, peeling a hydrataci pokožky během jediného zákroku. Hydrataci pleti docílíme také díky kyslíkové terapii. V balíčku si můžete vychutnat hydrojelly masku od Esthemax. Ošetření obsahuje také PDT světelnou terapii.  Moderní metoda kosmetické péče s rychlým a příznivým účinkem na pokožku. Světlo, které proniká do kůže ve formě fotonů, aktivuje fotoreceptory v buňkách pokožky, které produkují energii pro  všechny buněčné součásti a tím vyživuje pokožku. Je to bezpečná a účinná terapie pro všechny typy pleti. Fototerapie omlazuje pokožku, léčí akné, jizvy a ekzémy, redukuje tvorbu pigmentových skvrn a zvyšuje účinnost aktivních látek.  V ceně zahrnuta úprava obočí.

HYDROJELLY PDT SKIN CARE

Hydrojelly OXY s masáží obličeje, krku a dekoltu

  1390 Kč (90-120 min)

Vhodné pro všechny typy pleti. Hluboce hydratační ošetření nové generace. Hloubkové čištění pleti je prováděno pomocí ultrazvukové špachtle, hydrodermabraze  (nejnovější technologie pro intenzivní čištění pleti) a kyslíkové mezoterapie, která detoxikuje, revitalizuje a okysličuje pleť.
Při ošetření dochází k velmi intenzivní hydrataci. Díky masáži obličeje, krku a dekoltu stimulujeme krevní oběh a tím urychlíme vylučování odpadních látek z těla, zlepšíme přísun kyslíku a živin. Pomocí ultrazvukové neinvazivní mezoterapie zapracujeme aktivní látky do pleti.  Na závěr ošetření používáme oblíbené hydrojelly masky Esthemax, které jsou vyrobeny z mořských řas. Díky vysokému obsahu minerálů, které jsou nezbytné pro správnou funkci pokožky, mají také vysoké regenerační účinky. Jsou silným antioxidantem a podporují přirozenou ochranu pokožky před působením volných radikálů. Zmírňují tak první známky stárnutí. Sjednocují barevný tón pleti a redukují pigmentové skvrny (mají zesvětlovací schopnosti). Jsou zdrojem omega-3 mastných kyselin, které pomáhají proti vráskám, šupinatění pokožky, akné i ekzému. Jade roller (masážní váleček), který zlepšuje elasticitu pleti, eliminuje otoky očí, zmírňuje kruhy pod očima, rozproudí lymfu a detoxikuje plet, je součást ošetření. V ceně zahrnuta úprava obočí.

HYDROJELLY OXY MASÁŽ

Mohlo by Vás dále zajímat