top of page
logo.GIF

kosmetické ošetření

Snímek obrazovky 2021-08-10 185925.png

Pracujeme se špičkovou francouzskou dermokosmetikou značky  Ella Baché.

Každá kůže je jedinečná, má své specifické přednosti a nedostatky. Prostřednictvím nejmodernějších poznatků z kosmetologie přípravky Elly Baché penetrují hluboko do pokožky. Vstřebatelnost je podpořena fyzikání terapií kosmetickými přístoji. A nesmíme opomenout ani ucelenou řadu doplňků stravy, které pomáhají řešit problémy Vaší pleti.

Na závěr ošetření si můžete vychutnat exkluzivní hydrojelly masky Esthemax až z Los Angeles, které jsou velmi oblíbené u celebrit. Obsahují elektrolyty (draslík, hořčík, sodík, vápník,  hydrogenuhličitan a pyrofosforečnan sodný), mořské řasy, organickou ovesnou mouku, organickou bílou rýžovou mouku a organická vrbová kůra. 

Masky se míchají mezi sebou dle stavu pleti klienta. 

 

Dopřejte si odborné ošetření v našem salónu Skin Care. Veškerá péče je individuální a ovlivněná vaším typem pleti. Kosmetické ošetření je vhodné pro ženy i muže v každém věku.

Untitled design.png
Snímek obrazovky 2021-08-10 193036.png

kosmetické balíčky

v ceně zahrnuta úprava obočí 

Hydrojelly přístrojové ošetření pleti

(bez masáže)

 

1 290 Kč (90-120 min)

Snímek obrazovky 2021-08-10 190113.png

Vhodné pro všechny typy pleti. Intenzivní ošetření dodá pokožce potřebné látky, hydratuje, zklidňuje a dodává mladistvý vzhled. Ošetření zahrnuje hloubkové čištění pomocí ultrazvukové špachtle a hydrodermabraze, která hloubkově čistí póry, rozpouští a vysává nečistoty a dokonale zjemní pleť. Odstraňuje také mazové zátky a póry zůstávají čisté.  Ultrazvukovou terapií vpravíme účinné látky hluboko do pokožky, aktivujeme tak tvorbu elastinových a kolagenových vláken. Vše umocníme nanesením Hydrojelly Esthemax masky, která po pár minutách ztuhne, vytvoří vakuové těsnění a tím pokožka zpracuje všechny prospěšné látky. Během masky přichází na řadu Oxygenotarepie nebo PDT světelnou terapii.  PDT světelná terapie je moderní metoda kosmetické péče s rychlým a příznivým účinkem na pokožku. Světlo, které proniká do kůže ve formě fotonů, aktivuje fotoreceptory v buňkách pokožky, které produkují energii pro  všechny buněčné součásti a tím vyživuje pokožku. Je to bezpečná a účinná terapie pro všechny typy pleti. Fototerapie omlazuje pokožku, léčí akné, jizvy a ekzémy, redukuje tvorbu pigmentových skvrn a zvyšuje účinnost aktivních látek. Oxygenoterepie je kyslíková terapie. Kyslík pozitivně působí na celý organismus. Regeneruje, vyživuje a zvyšuje jak fyzickou, tak psychickou kondici. Díky oxygenoterapii doplníme pokožce chybějící kyslík a navrátíme svěžest, jasnost a zdravý vzhled. V ceně zahrnuta úprava obočí.

Hydrojelly kompletní ošetření pleti 

(s masáží)

 

1 490 Kč (120 min)

Snímek obrazovky 2021-08-10 190227.png

Vhodné pro všechny typy pleti. Hluboce hydratační ošetření nové generace. Hloubkové čištění pleti je prováděno pomocí ultrazvukové špachtle, hydrodermabraze  (nejnovější technologie pro intenzivní čištění pleti).


Při ošetření dochází k velmi intenzivní hydrataci. Díky masáži obličeje, krku a dekoltu stimulujeme krevní oběh a tím urychlíme vylučování odpadních látek z těla, zlepšíme přísun kyslíku a živin. Pomocí ultrazvukové terapie zapracujeme aktivní látky do pleti. 

 

Na závěr ošetření používáme oblíbené hydrojelly masky Esthemax, které jsou vyrobeny z mořských řas. Díky vysokému obsahu minerálů, které jsou nezbytné pro správnou funkci pokožky, mají také vysoké regenerační účinky. Jsou silným antioxidantem a podporují přirozenou ochranu pokožky před působením volných radikálů. Zmírňují tak první známky stárnutí. Sjednocují barevný tón pleti a redukují pigmentové skvrny (mají zesvětlovací schopnosti). Jsou zdrojem omega-3 mastných kyselin, které pomáhají proti vráskám, šupinatění pokožky, akné i ekzému.

 

Během působení masky okysličíme celý organismus pomocí Oxygenoterapie. Jedná se o terapii prováděnou pomocí koncentrovaného až 90% čistého kyslíku z kyslíkového koncentrátoru - celková regenerace organismu na bunečné úrovni. Dokáže Vás zbavit únavy, zlepšit látkovou výměnu, posílit imunitu a tělo očistit od toxinů. Působí velmi příznivě na pleť, kterou vypne a vyhladí vrásky. V ceně zahrnuta úprava obočí.

Hydrojelly DeLuxe liftingové ošetření pomocí radiofrekvence

 

bez masáže 1790 Kč (120 min)

s masáží 1990Kč (150 min)

Snímek obrazovky 2021-08-10 190351.png

Pro náročné zákaznice které chtějí oddálit chirurgický zásah nebo botoxové injekce. Vyjímečné anti-aging ošetření bojuje proti známkám stárnutí pokožky, zmírňuje hloubku výrazových vrásek a zabraňuje vzniku nových. Ideální ošetření pro povadlou unavenou pleť, která postrádá pevnost, zářivý vzhled a vitalitu. Pomocí vysoce kvalitního liftingového přístroje, který řeší neinvazivní omlazení, stimulujeme produkci kolagenu. Přístroj umožňuje zahřátí pokožky a tkání (diatermie) s konstantním pulsem pro stlačení kolagenních vláken a stimulaci tvorby nového kolagenu, aktivace buněčného metabolismu a spouštění přirozeným procesů omlazení pleti. Ošetření zahrnuje  hloubkové čištění pomocí ultrazvukové špachtle a hydrodermabraze. Anti-aging sérum je zapracováno pomocí ultrazvukové terapie, díky níž se dostane lépe do hloubky pokožky. Na závěr si můžete vychutnat Hydrojelly Esthemax masku a Oxygenoterapii. Oxygenoterapie má vysoké liftingové účinky a příznivě působí na celý organismus. Snižuje stres, posiluje obranyschopnost organismu, regeruje, zlepšuje fyzickou i psychickou kondici, posiluje imunitu, zlepšuje spánek a pomáhá proti depresím. Ošetření je vhodné pro ženy i muže od 25-60 let.   V ceně je zahrnuta úprava obočí. 

Hydrojelly ošetření pro těhotné

 

1290 Kč (90-120 min)

Snímek obrazovky 2021-08-10 192516.png

Speciální balíček navržen na míru pro těhotné ženy (bez použití přístrojů, které nejsou vhodné v období těhotenství).  Hloubkové čištění pleti je provedeno pomocí hydrodermabraze, která nám zajistí nejen dokonalý peeling, ale také hydrataci pleti. Následuje kyslíková terapie, která je šetrná a bezbolestná. Pomůže nám aplikovat chybějící kyslík do pokožky a umožní tak pleti navrátit hebkost a mladiství vzhled. Kyslík zabezpečuje hydrataci, detox pokožky a tím přispívá k osvěžení pleti. Součástí ošetření je masáž obličeje, krku a dekoltu. Použijeme  sérum s vyšším obsahem  aktivních látek zaměřené na hydrataci pleti. Aplikujeme Hydrojelly masku, která obsahuje velké množství elektrolytů. Po pár minutách ztuhne, vytvoří vakuové těsnění a tím pokožka zpracuje všechny prospěšné látky. Následuje tolik oblíbená masáž masážními válečky Jade roller, které podporují cirkulaci krve a tím dochází ke zmírnění otoků.

 V ceně je zahrnuta úprava obočí .

Hydrojelly neinvazivní karboxyterapie

 

obličeje 1490 Kč   (90 min)

obličeje, krku a dekoltu 1790 Kč   (90 -120 min)

obličeje s radiofrekvení 1990 Kč  (90-120 min)

Snímek obrazovky 2021-08-10 211552.png

Unikátní ošetření, které je založeno na zvýšení hladiny oxidu uhličitého v kůži, což aktivuje odpověď organismu a vyvolává zvýšený přísun kyslíku do pokožky. Neinvazivní karboxyterapie je jednou z nejúčinnějších a nejbezpečnějších procedur v moderní kosmetologii. Unikátní vývoj umožňuje komplexní péči o pleť, fungující v 9 směrech najednou: 

  • Hluboké čištění;

  • Jemná exfoliace (peeling) ;

  • Výživa a hydratace pokožky;

  • Sladění povrchu a barvy pleti;

  • Odstranění příznaků přirozeného stárnutí;

  • Omlazení;

  • Zvýšení tónusu, pružnosti a elasticity;

  • Odstanění otoků;

  • Nasycení pokožky kyslíkem.

 

 

Karboxyterapie využívá přirozených mechanismů těla, dochází k exfoliaci vnější vrstvy pokožky, přírodní okysličení pleti zevnitř a infuze revitalizačních živin. Tato procedura podporuje udržování hladiny vlhkosti v epidermální vrstvě kůže, která je velmi důležitá pro její zdraví. Na závěr tohoto unikátního ošetření aplikujeme Hydrojelly masku a můžete se těšit i na Oxygenoterapii nebo PDT světelnou terapii.

 V ceně zahrnuta úprava obočí.

Mohlo by Vás dále zajímat

bottom of page