top of page
logo.GIF

hydrolifting new

IMG_6266.JPG

Představujeme Vám jednu z nejmodernějších multifunkcí, která spojuje vysoce kvalitní technologické inovace, které umožňují komplexní péči o Vaši pleť.

kavitační peeling

špachtle.PNG

Ultrazvukové čištění pleti, neboli čištění pleti ultrazvukem je nejmodernější způsob ošetření pleti. Čištění je bezbolestné, neagresivní,  šetrné a přitom hloubkové a velmi účinné. Po ošetření nemá klient podrážděnou pleť s červenými flíčky. Nahrazuje ruční hloubkové čištění, přičemž ale vyčistí až 80 % pórů. To je naprosto bezkonkurenční výsledek oproti ručnímu čištění. Ultrazvuková špachtle odstraňuje odumřelé kožní buňky pomocí jemného ultrazvukového peelingu, pomáhá čistit pleť včetně černých teček, mazu a nečistot. Tato metoda  také  omlazuje pleť a brání jejímu předčasnému stárnutí.

Kontraindikace: Těhotenství, epilepsie, srdeční onemocnění - kardiostimulátor, čerstvý zánět na ošetřované pleti, kovové implantáty, akutní virové onemocnění včetně oparu

- Zdarma ke každému ošetření

ultrazvuková mezoterapie

kladívko.PNG

Ultrazvuková mezoterapie se provádí prostřednictvím ultrazvukové hlavice. Ultrazvuk mění propustnost pokožky a pomáhá aktivním látkám (séra, ampule, koncentráty, gelové masky) pronikat hluboko do pokožky. Tohoto výsledku nelze dosáhnout ručním zapracováním.  Výsledky jsou okamžitě viditelné, dochází ke zlepšení mikrocirkulace pleti, k jejímu okysličení a zlepšení pružnosti. Teplo generované ultrazvukem v kombinaci s masáží uvolňuje svaly, zlepšuje průtok krve a lymfy a pomáhá regeneraci buněk. Výsledkem je redukce vrásek, zpevnění kontur, hydratace, vyhlazení pokožky, stimulace svalů a důkladná výživa.

Kontraindikace: Těhotenství, epilepsie, srdeční onemocnění - kardiostimulátor, čerstvý zánět na ošetřované pleti, kovové implantáty, akutní virové onemocnění včetně oparu

- zpevnění kontur obličeje 

- aktivuje tvorbu elastinových a kolagenových vláken

- buněčná regenerace

- biostimulační účinky

- vyrovnání povrchových vrásek

- liftingový efekt

- zapracování sér do hloubky pleti 

HYDROGEN CLEANSING

hydro.PNG

- hloubkové čištění pórů 

- rozpouští nečistoty

- odstraňuje mazové zátky

- umožňuje dokonalou exfoliaci pleti bez nežádoucího podráždění

- zjemnění a intenzivní hydratace pleti

- zlepšení pleti po akné

- redukce vrásek, strií a jizev

- celkové projasnění pleti

​​

Použití technologie hydrogenace vody umožňuje nejen čištění, ale také zpomalení procesů stárnutí. Dodatečná molekula vodíku zachycuje volné molekuly kyslíku (volné radikály) na povrchu pokožky a spojuje se do molekuly vody, neškodné pro pokožku a tělo. Provádění tohoto ošetření v sérii poskytuje velkolepé omlazovací a zesvětlovací efekty. Díky speciálním špičkám je čisticí účinek velmi přesný a ošetření lze provádět i na jemnou a citlivou pokožku. Jedná se o skutečnou revoluci na trhu kosmetiky.

ionto oxygenoterapie

​​

Bezbolestná metoda, jejíž účinnost je vidět téměř okamžitě.  Tato terapie spočívá v aplikaci vygenerované vodíkové vody, která je obohacená o atomy vodíku, který prokazatelně funguje jako antioxidant a bojují proti tzv. volným radikálům. Volné radikály jsou sice přirozenou součástí našeho organismu, ale k jejich vzniku výrazně přispívá nezdravý životní styl – nedostatek spánku, špatný pitný režim, nekvalitní strava – to  vše se na nás negativně podepisuje. Volné radikály přijímáme i z prostředí kolem nás a jejich nadbytek pak vede k urychlení stárnutí buněk a v krajním případě dokonce rozvoji nádorových onemocnění nebo Alzheimerovy choroby. Antioxidanty omezují účinek těchto radikálů a tím přispívají k zachování vitality našeho organismu.A právě tak funguje i vodíková voda. Její antioxidační schopnosti jsou mimořádně vysoké, jedná se o jeden z nejúčinnějších antioxidantů vůbec a je o 176x silnější než vitamin C a 863x silnější než koenzym Q10. Vodíková voda zrychluje regeneraci pleti, hydratuje, čistí a posiluje obranyschopnost pokožky. 

- omlazuje pleť a podporuje tvorbu kolagenu

- vyhlazuje drobné vrásky a redukuje hluboké vrásky

- má vypínací efekt

- regeneruje buněčné struktury

- pleť se postupně zpevňuje

- redukuje pigmentové a stařecké skvrny

- dokonale hydratuje pokožku

- odstraňuje odumřelé buňky z povrchu kůže

- pleť je celistvá a hladká

- má pozitivní vliv na léčbu akné

- odstraňuje stopy únavy a stresu

sprej.PNG

kryo-termo trapie

​​

Kontrastní stimulace pokožky chladem nebo teplem je celosvětově uznávaná jako jedna z nejúčinnějších a nejbezpečnějších metod hojení, vyhlazování, zmírnění podráždění a zlepšování pružnosti pokožky na obličeji. Ve „studeném“ režimu přístroj aktivně zužuje póry a kapiláry, odstraňuje zarudnutí, podráždění, otok a ochablost kůže. Režim "teplo" rozšiřuje krevní cévy, zmírňuje stagnaci krve a lymfy, zvyšuje propustnost buněčných stěn pro léky, aktivuje metabolismus. Procedura je zcela bezbolestná,  vyznačuje se prodlouženým účinkem.

Kontraindikace :  Srdeční onemocnění, onemocnění imunitního systému, onkologické onemocnění, Nedávná aplikace výplní (kys.hyaluronová, nitě, atd.), kovové implantáty v místě ošetření, u, kožní choroby v místě ošetření, těhotenství, kojení, vysoký krevní tlak, kardiostimulátor, trombóza, epilepsie, akutní alergie

- obnovení pružnosti turgoru a kůže;

- stimulace buněčné obnovy;

- zlepšení průtoku krve a lymfy;

- normalizace metabolických procesů;

- odstranění zánětu, podráždění, bolesti;

- zúžení zvětšených pórů.

kladívko.PNG

skin analyzer

​​

Inovativní kamera pro analýzu kůže, která umožní podrobně zkoumat a analyzovat: vrásky, póry, zbarvení, hydrataci pokožky, sekreci kožního mazu, léze akné a stupeň citlivosti pokožky. Díky
10megapixelové kvalitní makro kameře jsme schopni přesně diagnostikovat pleť v multispektrální zobrazovací technologii (standardní bílé světlo, křížově polarizované světlo, UV světlo). Zařízení dokáže analyzovat jak pokožku obličeje, tak pokožku hlavy.  Díky analýze pleti jsme schopni navrhnout ošetření pleti přímo na míru. Stejně tak vybrat přípravky, které budou nejvhodnější jak při kosmetickém ošetření, tak pro následnou domácí péči.

- inovativní kamera

- hloubková analýza pokožky

- přesná diagnostika pleti

- multispektrální zobrazovací technologie

- doporučení správné domácí péče

- doporučení ideálního ošetření pleti

kamera.PNG

Mohlo by Vás dále zajímat

bottom of page