top of page
logo.GIF

Radiofrekvenčí lifting

06-800x800.jpg

Vysoce kvalitní přístroj s funkcí radiofrekvence (RF - Radio Frequency)  umožňuje hluboké zahřátí pokožky a tkání (diatermie) s konstantním pulsem pro stlačení kolagenních vláken a stimulaci tvorby nového kolagenu, aktivace buněčného metabolismu a spouštění přirozených procesů omlazení těla. Výborný na:

  • vyhlazování vrásek a zpevněni pokožky;

  • léčba po akné (absorpce jizev);

  • korekce obrysů obličeje, rukou, krku,

  • odstranění pigmentaci;

  • zlepšení kožního reliéfu;

  • zúžení pórů;

  • normalizace mazových žláz.

Při provádění radiofrekvenčního liftingu je klient zbaven rizika poškození pokožky, vedlejších účinků, bolesti a infekci. Vysoce přesné zařízení pro radiofrekvenční lifting je vhodné pro všechny typy pleti a je určeno pro pacienty ve věku od 25 do 60 let. 

Multipolární a bipolární radiofrekvence je neinvazivní metoda, která velmi účinně a rychle zpevňuje a vypíná pokožku. Je také známá pod názvem "nechirurgický lifting". Využívá tepelnou energii , kterou působí do hlubších kožních vrstev. Zvýšená tepelná energie stimuluje a aktivuje buňky produkující kolagen. Tak dochází ke tvorbě nových vláken již čtyři týdny po ošetření, ta pak pokračuje až do období 6 až i 12 měsíců po zákroku. Radiofrekvenční lifting je vhodný pro všechny typy pleti.

Zároveň radiofrekvence aplikuje elektromagnetické vlny, které stimulují kolagenové vlákna ke tvorbě nového kolagenu a elastinu, čímž se pokožka zpevňuje, vyhlazuje a vrásky z okolí úst, čela a krku mizí. Pokožka tím získá mladistvý vzhled a znovu obnovuje svou pevnost a pružnost. Tohle všechno bez skalpelu, anestezie, jizev a omezující rekonvalescence. 

 

Radiofrekvence nemá žádné vedlejší účinky, je bezbolestná a ihned po ošetření se můžete vrátit zpět do běžného života.

 

 

Frekvence a počet ošetření : Maximálního efektu je dosahováno postupně do jednoho měsíce po ošetření. Počet ošetření záleží na stavu pleti  klienta a také na  požadovaném výsledku. Je doporučeno 12-15 ošetření v rozmezí 5 - 15 dnů. Pokud si chcete krásně hladkou pleť udržet, stačí kůru zopakovat 2 x ročně.

Kontraindikace :  Srdeční onemocnění, onemocnění imunitního systému, onkologické onemocnění, Nedávná aplikace výplní (kys.hyaluronová, nitě, atd.), kovové implantáty v místě ošetření, kožní choroby v místě ošetření, těhotenství, kojení, vysoký krevní tlak, kardiostimulátor, trombóza, epilepsie, akutní alergie

 

bottom of page