top of page
logo.GIF

vakuový hydropeeling

hydropeeling.PNG

Přístroj vakuového hydropeelingu je unikátní novinkou v oblasti přístrojové kosmetologie. High-tech zařízení kombinuje tři technologie najednou, což umožňuje provádět hydropeeling, diamantovou hydrodermabrazi a vakuovou terapii. Komplexní přístup k eliminaci estetických a věkových kožních problémů garantuje prvotřídní výsledky již po první proceduře.

Přístroj vakuového hydropeelingu umožňuje hloubkové čištění, broušení a stimulaci pokožky v rámci jedné procedury. Zařízení je určeno pro profesionální použití a bylo uznáno jako nejlepší inovativní vývoj za posledních několik let.

Jedná se o high-tech zařízení pro provádění třífázového postupu - exfoliace, extrakce, hydratace. Přístroj vakuového hydropeelingu se používá k pravidelné péči o problematickou pokožku obličeje, zároveň i během terapie proti stárnutí. 

Používání přístroje vakuového hydropeelingu zahrnuje trojitý účinek na povrch kůže - nasycení sérem pomoci násadce s drsným nebo hladkým povrchem a použitím vakua. K tomu vakuová pumpa přístroje vytváří vakuum, který je směrován ke špičce násadce. Jde tam také i dávkované množství séra. Otáčející se vysokou rychlostí násadec lešti, vyhlazuje pokožku a odstraňuje všechny nečistoty. Oloupaný epidermis a odpadní produkty z kůže se okamžitě odstraní pomocí vakua.

Během jedné procedury je pokožka obličeje nebo těla aktivně nasycena sérovými výživami, jemně broušena a očištěna pomocí vakua. V důsledku komplexních vlivů lze dosáhnout řady pozitivních efektů.

Indikace pro vakuový hydropeeling a hydrodermabrazi:

- olupováni mrtvých epidermálních buněk

- vyhlazení povrchu pokožky

- důkladné čištění pórů

- odstranění komedonů

- hydratace a zavedení potřebné výživy do pokožky

- stimulace tkáně

- aktivace procesů lokálního krevního oběhu, lymfatického toku a metabolismu

- neutralizace negativních účinků stresu

- vyhlazení jemných vrásek

- pomáhá při hyperpigmentaci

- zmenšuje póry

- zlepšuje elasticitu pokožky

- dochází k celkovému omlazení a rozjasnění pleti

Kontraindikace : extrémně citlivá, atopická a kuperózní pleť, herpes (opar)

Mohlo by Vás dále zajímat

bottom of page