top of page
logo.GIF

fotonová terapie

led.PNG

je moderní metoda kosmetické péče s rychlým a příznivým účinkem na pokožku. Působí jako prevence a oddaluje tak především projevy stárnutí pokožky.

LED diody a jejich světlo NEOBSAHUJE UVA ani UVB záření, tato léčba je založena na emisi úzkopásmového světla.

Světlo, které proniká do kůže ve formě fotonů, aktivuje fotoreceptory v buňkách pokožky, které produkují energii pro všechny buněčné součásti a tím vyživuje pokožku.

Výhody: pohodlná a bezbolestná metoda bez nežádoucích účinků, rychlý a vysoce efektivní anti-aging účinek - remodelace kolagenu, bezpečná a účinná terapie pro všechny typy pleti, neinvazivní metoda, která, nezanechává poškozenou pokožku, možnost ošetření větších ploch jako je celý obličej nebo dekolt, ničí bakteriálního původce akné, regeneruje kožní tkáně

 

Efekt ošetření LED fototerapie:

 

Omlazení:

omlazení pokožky, stimuluje pokožku k produkci většího množství kolagenu. Pokud se tvoří v tkáních více kolagenu, zlepšuje se vzhled jemných linek a vrásek, kůže se stává vláčnější a dostává zářivý vzhled. Celkově pleť vypadá hladší a mladší.

Léčba akné, ekzémů, jizev:

fototerapie velice efektivně doplňuje kosmetickou proceduru "Ošetření problematické mladistvé pleti"  a podněcuje progresivní hojení akné a urychluje jeho průběh.   Díky protizánětlivému účinku PDT/LED světla nedochází během léčby k žádným komplikacím. Těžké zánětlivé akné zanechávají následky v podobě jizev, ale aplikace světelné terapie stimuluje hojení tkání, stimuluje tvorbu kolagenu, a tím zabraňuje tvorbě hlubokých jizev.

ČERVENÉ SVĚTLO 630 - 635 nm
- zlepšuje cirkulaci krve, elasticitu pokožky a její celkový stav, odstranění vrásek, pomáhá zacelit poškozenou pokožku po úrazech, zmenšuje póry a také výrazně zvyšuje produkci kolagenu; mimo jiné pomáhá na „unavený" obličej.

MODRÉ SVĚTLO 400 - 470 nm
- působí antibakteriálně ( = desinfekce ) proti bakteriím (Porphyrins) v pokožce – ideální pro léčbu akné (acne vulgaris). Zároveň efektivně působí na citlivou pokožku. Působí proti „zapálené" pokožce (začervenání), také zlepšuje stav jizev po akné. U většiny klientů dokáže ve velmi krátké době redukovat výskyt akné o 50-60%.

ZELENÉ SVĚLO 525 - 548 nm
- dokáže vyvážit poměr pigmentu v pokožce, "stařecké skvrny", redukuje drobné vrásky, vyživuje stárnoucí pokožku, pomáhá obnovit buněčnou stabilitu a rovnováhu metabolismu. Také pomáhá na bledou, zašedlou nebo zažloutlou pleť, na růst vlasů - pozitivně působí na vlasové kořínky, působí proti padání vlasů u žen i mužů. Též má hojivé účinky.

ŽLUTÉ SVĚTLO 560 - 590 nm
- zlepšení mikrocirkulace, vaskulárních problémů, napomáhá "buněčnému dýchání", podporuje buněčnou imunitu, působí detoxikačně. Také podporuje regeneraci pleťových buněk a snižuje začervenání.

Indikace:  hojení jizev a tkání, redukce vrásek, desinfekce, omlazení, biostimulace, redukce akné, začervenání, redukce pigmentu, skvrn, zvýšení účinnosti aktivních látek,  podpora buněčného metabolismu, obnova kolagenu

Kontraidikace: epilepsie, těhotenství

Mohlo by Vás dále zajímat

bottom of page