top of page
logo.GIF

Kosmetické přístroje

salonů
Skin Care Studio Logo 3 PNG.png

Aby výsledek kosmetického ošetření byl viditelný a dlouhodobý používám kvalitní přístroje pro neinvazivní omlazení Vaší pokožky. V tomto přehledu se seznámíte se všemi dostupnými technologiemi, které v salónu používám. 

 

  

Cenové balíčky ošetření 

špachtle.PNG

Ultrazvukové čištění pleti, neboli čištění pleti ultrazvukem je nejmodernější způsob ošetření pleti. Čištění je bezbolestné, neagresivní,  šetrné a přitom hloubkové a velmi účinné. Po ošetření nemá klient podrážděnou pleť s červenými flíčky. Nahrazuje ruční hloubkové čištění, přičemž ale vyčistí až 80 % pórů. To je naprosto bezkonkurenční výsledek oproti ručnímu čištění. Ultrazvuková špachtle odstraňuje odumřelé kožní buňky pomocí jemného ultrazvukového peelingu, pomáhá čistit pleť včetně černých teček, mazu a nečistot. Tato metoda  také  omlazuje pleť a brání jejímu předčasnému stárnutí.

Kontraindikace: Těhotenství, epilepsie, srdeční onemocnění - kardiostimulátor, čerstvý zánět na ošetřované pleti, kovové implantáty, akutní virové onemocnění včetně oparu

ultrazvuková špachtle

- Zdarma ke každému ošetření

vakuový hydropeeling

- olupováni mrtvých epidermálních buněk

- vyhlazení povrchu pokožky

- důkladné čištění pórů

- odstranění komedonů

- hydratace a zavedení potřebné výživy do pokožky

- stimulace tkáně

- aktivace procesů lokálního krevního oběhu, lymfatického toku a metabolismu

- neutralizace negativních účinků stresu

- vyhlazení jemných vrásek

- pomáhá při hyperpigmentaci

- zmenšuje póry

- zlepšuje elasticitu pokožky

- dochází k celkovému omlazení a rozjasnění pleti

d1b0b508b182ed00e22cc082ca2e7644.jpg

Přístroj vakuového hydropeelingu je unikátní novinkou v oblasti přístrojové kosmetologie. High-tech zařízení kombinuje tři technologie najednou, což umožňuje provádět hydropeeling, diamantovou hydrodermabrazi a vakuovou terapii. Komplexní přístup k eliminaci estetických a věkových kožních problémů garantuje prvotřídní výsledky již po první proceduře.

Přístroj vakuového hydropeelingu umožňuje hloubkové čištění, broušení a stimulaci pokožky v rámci jedné procedury. Zařízení je určeno pro profesionální použití a bylo uznáno jako nejlepší inovativní vývoj za posledních několik let.

Jedná se o high-tech zařízení pro provádění třífázového postupu - exfoliace, extrakce, hydratace. Přístroj vakuového hydropeelingu se používá k pravidelné péči o problematickou pokožku obličeje, zároveň i během terapie proti stárnutí. 

Používání přístroje vakuového hydropeelingu zahrnuje trojitý účinek na povrch kůže - nasycení sérem pomoci násadce s drsným nebo hladkým povrchem a použitím vakua. K tomu vakuová pumpa přístroje vytváří vakuum, který je směrován ke špičce násadce. Jde tam také i dávkované množství séra. Otáčející se vysokou rychlostí násadec lešti, vyhlazuje pokožku a odstraňuje všechny nečistoty. Oloupeny epidermis a odpadní produkty z kůže se okamžitě odstraní pomocí vakua.

Během jedné procedury je pokožka obličeje nebo těla aktivně nasycena sérovými výživami, jemně broušena a očištěna pomocí vakua. V důsledku komplexních vlivů lze dosáhnout řady pozitivních efektů.

Indikace pro vakuový hydropeeling a hydrodermabrazi:

• Zvětšené póry.

• Dysfunkce mazových žláz.

• Otevřené a uzavřené komedony.

• Akné a postakné.

• Podráždění, zarudnutí a odlupování kůže.

• Suchá pokožka.

• Malé vrásky, ochablost kůže.

• Nerovnoměrná barva a reliéf obličeje.

• Příznaky stresu a únavy pokožky.

Kontraindikace : extrémně citlivá, atopická a kuperózní pleť, herpes (opar)

ultrazvuková terapie

kladívko.PNG

Ultrazvuková terapie se provádí prostřednictvím ultrazvukové hlavice. Ultrazvuk mění propustnost pokožky a pomáhá aktivním látkám (séra, ampule, koncentráty, gelové masky) pronikat hluboko do pokožky. Tohoto výsledku nelze dosáhnout ručním zapracováním.  Výsledky jsou okamžitě viditelné, dochází ke zlepšení mikrocirkulace pleti, k jejímu okysličení a zlepšení pružnosti. Teplo generované ultrazvukem v kombinaci s masáží uvolňuje svaly, zlepšuje průtok krve a lymfy a pomáhá regeneraci buněk. Výsledkem je redukce vrásek, zpevnění kontur, hydratace, vyhlazení pokožky, stimulace svalů a důkladná výživa.

Kontraindikace: Těhotenství, epilepsie, srdeční onemocnění - kardiostimulátor, čerstvý zánět na ošetřované pleti, kovové implantáty, akutní virové onemocnění včetně oparu

- zpevnění kontur obličeje 

- aktivuje tvorbu elastinových a kolagenových vláken

- buněčná regenerace

- biostimulační účinky

- vyrovnání povrchových vrásek

- liftingový efekt

- zapracování sér do hloubky pleti 

radiofrekvenční lifting

06-800x800.jpg
 • neinvazivní metoda liftingu

 •  stimuluje kolagenová vlákna

 •  prevence stárnutí

 • vyhlazování vrásek a zpevněni pokožky

 • léčba po akné (absorpce jizev)

 • korekce obrysů obličeje, rukou, krku

 • odstranění pigmentaci

 • zlepšení kožního reliéfu

 • zúžení pórů

 • normalizace mazových žláz

Multipolární radiofrekvence je neinvazivní metoda, která velmi účinně a rychle zpevňuje a vypíná pokožku. Jedná se o kombinaci monopolární a bipolární RF, spojuje výhody jednotlivých typů radiofrekvencí. Je také známá pod názvem "nechirurgický lifting". Využívá tepelnou energii , kterou působí do hlubších kožních vrstev. Zvýšená tepelná energie stimuluje a aktivuje buňky produkující kolagen. Tak dochází ke tvorbě nových vláken již čtyři týdny po ošetření, ta pak pokračuje až do období 6 až i 12 měsíců po zákroku.Radiofrekvenční lifting je vhodný pro všechny typy pleti.

Zároveň radiofrekvence aplikuje elektromagnetické vlny, které stimulují kolagenové vlákna ke tvorbě nového kolagenu a elastinu, čímž se pokožka zpevňuje, vyhlazuje a vrásky z okolí úst, čela a krku mizí. Pokožka tím získá mladistvý vzhled a znovu obnovuje svou pevnost a pružnost. Tohle všechno bez skalpelu, anestezie, jizev a omezující rekonvalescence. 

 • vyhlazování vrásek a zpevněni pokožky;

 • léčba po akné (absorpce jizev);

 • korekce obrysů obličeje, rukou, krku,

 • odstranění pigmentaci;

 • zlepšení kožního reliéfu;

 • zúžení pórů;

 • normalizace mazových žláz.

 

Radiofrekvence nemá žádné vedlejší účinky, je bezbolestná a ihned po ošetření se můžete vrátit zpět do běžného života.

 

 

Frekvence a počet ošetření : Maximálního efektu je dosahováno postupně do jednoho měsíce po ošetření. Počet ošetření záleží na stavu pleti  klienta a také na  požadovaném výsledku. Je doporučeno 10-12 ošetření v rozmezí 5 - 15 dnů.

Kontraindikace :  Srdeční onemocnění, onemocnění imunitního systému, onkologické onemocnění, Nedávná aplikace výplní (kys.hyaluronová, nitě, atd.), kovové implantáty v místě ošetření, u, kožní choroby v místě ošetření, těhotenství, kojení, vysoký krevní tlak, kardiostimulátor, trombóza, epilepsie, akutní alergie

5.PNG

 

Studené kladívko se používá k eliminaci otoků, začervenání v důsledku ošetření/podráždění pleti.

Ochlazuje , zjemňuje a vypíná pleť. Redukuje vrásky, podporuje hyperplazii kolagenu, zjemňuje žilky. Vhodné pro citlivou plet‘ – např. po hydrodermabrazi.

Kontraindikace :  Srdeční onemocnění, onemocnění imunitního systému, onkologické onemocnění,  kovové implantáty v místě ošetření, kardiostimulátor, epilepsie

studené kladívko

PDT/LED světlo

Výstřižek2.PNG

-  hojení jizev a tkání

-  redukce vrásek

-  desinfekce

-  omlazení, biostimulace

-  redukce akné, začervenání

-  redukce pigmentu, skvrn

-  zvýšení účinnosti aktivních látek 

- podpora buněčného metabolismu

-  obnova kolagenu

je moderní metoda kosmetické péče s rychlým a příznivým účinkem na pokožku. Působí jako prevence a oddaluje tak především projevy stárnutí pokožky.

LED diody a jejich světlo NEOBSAHUJE UVA ani UVB záření, tato léčba je založena na emisi úzkopásmového světla.

Světlo, které proniká do kůže ve formě fotonů, aktivuje fotoreceptory v buňkách pokožky, které produkují energii pro všechny buněčné součásti a tím vyživuje pokožku.

Výhody: pohodlná a bezbolestná metoda bez nežádoucích účinků, rychlý a vysoce efektivní anti-aging účinek - remodelace kolagenu, bezpečná a účinná terapie pro všechny typy pleti, neinvazivní metoda, která, nezanechává poškozenou pokožku, možnost ošetření větších ploch jako je celý obličej nebo dekolt, ničí bakteriálního původce akné, regeneruje kožní tkáně

 

Efekt ošetření LED fototerapie:

 

Omlazení:

omlazení pokožky, stimuluje pokožku k produkci většího množství kolagenu. Pokud se tvoří v tkáních více kolagenu, zlepšuje se vzhled jemných linek a vrásek, kůže se stává vláčnější a dostává zářivý vzhled. Celkově pleť vypadá hladší a mladší.

Léčba akné, ekzémů, jizev:

fototerapie velice efektivně doplňuje kosmetickou proceduru "Ošetření problematické mladistvé pleti"  a podněcuje progresivní hojení akné a urychluje jeho průběh.   Díky protizánětlivému účinku PDT/LED světla nedochází během léčby k žádným komplikacím. Těžké zánětlivé akné zanechávají následky v podobě jizev, ale aplikace světelné terapie stimuluje hojení tkání, stimuluje tvorbu kolagenu, a tím zabraňuje tvorbě hlubokých jizev.

ČERVENÉ SVĚTLO 630 - 635 nm
- zlepšuje cirkulaci krve, elasticitu pokožky a její celkový stav, odstranění vrásek, pomáhá zacelit poškozenou pokožku po úrazech, zmenšuje póry a také výrazně zvyšuje produkci kolagenu; mimo jiné pomáhá na „unavený" obličej.

MODRÉ SVĚTLO 400 - 470 nm
- působí antibakteriálně ( = desinfekce ) proti bakteriím (Porphyrins) v pokožce – ideální pro léčbu akné (acne vulgaris). Zároveň efektivně působí na citlivou pokožku. Působí proti „zapálené" pokožce (začervenání), také zlepšuje stav jizev po akné. U většiny klientů dokáže ve velmi krátké době redukovat výskyt akné o 50-60%.

ZELENÉ SVĚLO 525 - 548 nm
- dokáže vyvážit poměr pigmentu v pokožce, "stařecké skvrny", redukuje drobné vrásky, vyživuje stárnoucí pokožku, pomáhá obnovit buněčnou stabilitu a rovnováhu metabolismu. Také pomáhá na bledou, zašedlou nebo zažloutlou pleť, na růst vlasů - pozitivně působí na vlasové kořínky, působí proti padání vlasů u žen i mužů. Též má hojivé účinky.

ŽLUTÉ SVĚTLO 560 - 590 nm
- zlepšení mikrocirkulace, vaskulárních problémů, napomáhá "buněčnému dýchání", podporuje buněčnou imunitu, působí detoxikačně. Také podporuje regeneraci pleťových buněk a snižuje začervenání.

Kontraidikace: epilepsie, těhotenství

Darsonval

vysokofrekveční proud

Profesionální přístroj k ošetření vysokofrekvenčními proudy – známými v kosmetice jako proudy d´Arsonvala. Darsonval využívá proudy o vysoké frekvenci, které působí především na cévní systém. Používají se k povzbuzení metabolismu, zrychlují krevní oběh a především mají povrchově dezinfikující a antiseptické účinky.

Ošetření se provádí skleněným aplikátorem plněným argonem, který patří k vzácným plynům. V kosmetickém ozonizéru se využívá pro svůj malý elektrický odpor a velice dobře vede elektrický proud. Díky těmto vlastnostem vzniká v uzavřených trubicích, kterými prochází el.proud,vysokofrekvenční elektrický výboj, který následně přemění kyslík na ozón. Ozón má zklidňující, protizánětlivé a desinfekční vlastnosti, zesiluje odolnost kůže. Výborně působí na hojení povrchových ranek, aknózní pleť a zlepšuje stav kupérózní pleti. Ozónová terapie napomáhá regeneraci, zabraňuje znečištění pórů, předchází tvorbě komedonů. Působením ozónu dochází k intenzivní látkové výměně, zlepšuje se mikrocirkulace, stimuluje elastickou strukturu kůže a výrazně zlepšuje vstřebávání kosmetických přípravků. 

 

Kontraindikace: kardiostimulátor, epilepsie,  u osob se zvýšenou reakcí na elektrické impulsy, u akutních a mokvajících dermatóz, těhotenství, onkologické onemocnění

- dezinfekční účinky

- zesilují se stěny cév

- upravují se metabolické procesy   

- reguluje se funkce mazových žláz

- plet' se vyživuje a regeneruje

- léčba lupů

8d19909b3927e900efda1443dc8e001f.jpg

Neinvazivní Karboxyterapie

- hluboké čištění;

- jemná exfoliace (peeling) ;

- výživa a hydratace pokožky;

- sladění povrchu a barvy pleti;

- odstranění příznaků  přirozeného stárnutí;

- omlazení;

- zvýšení tónusu, pružnosti a elasticity;

- odstanění otoků;

- nasycení pokožky kyslíkem.

Neinvazivní karboxyterapii provádíme přístrojem CarboMed, který je revolučním zařízením pro karboxyterapii bez použití injekcí s CO2, propíchnutí a poranění kůže.

 

Začneme nanesením výživného gelu s obsahem přírodních aktivních složek a exfoliací pokožky pomocí jednorázové kapsle obsahující směs hydrogenuhličitanu sodného a kyseliny citrónové, která ve styku s gelem vyvolává Bohrův efekt (chemická reakce,v důsledku čehož se dosahuje efekt "pěnivého" účinku a uvolňuje se potřebné množství CO2.) , dochází k exfoliaci horní odumřelé vrstvy pleti a příprava pleti na aktivní infúzi aktivních látek hluboko do pokožky. Dochází k přirozenému intenzivnímu okysličení pleti (vysoká hydratace, anti-aging) 

Neinvazivní karboxyterapie  umožňuje řídit proces krevního oběhu na místní úrovni, zajišťující nasycení pokožky kyslíkem a živinami procedurálního gelu. Pečlivě čistí, vyživuje pokožku a eliminuje tkáňovou hypoxii, tím pádem umožňuje aktivaci přirozené funkce tkání a stimulaci jejich regeneraci.

 

Bezpečnost použití přístroje: Karboxyterapie  působí na pleť komplexně. Procedury pomoci přístroje nejsou omezeny typem kůže, věkem a pohlavím a mohou být prováděny kdykoliv během roku, od 18 let a po celý život. Výhody použití: minimální kontraindikace; bezbolestný vliv; komfortní procedura, hygiena všech manipulací; rychlý viditelný výsledek; žádné období regenerace.

Pro perfektní dlouhodobě udržovací program je ošetření doporučeno jednou za měsíc. K terapii kožních problémů, jako je akné či poškození sluncem je doporučeno jedno ošetření týdně. 

POZOR! Během neinjekční karboxyterapie může dojít k mírnému zarudnutí kůže a pálení. Tyto jevy samy o sobě po proceduře zanikají.

 

Kontraindikace: akutní zánětlivé procesy na kůži, přítomnost vředů, nezhojené povrchy ran, hypertermie způsobená infekčními a katarálními chorobami, období těhotenství a kojení, diagnostikovaná onkologická onemocnění, alergické stavy nebo reakce na léky.

 

b25c678cddae61a6e95d33db1b59bf07.jpg

Cenové balíčky ošetření 

Mohlo by Vás dále zajímat

bottom of page