logo.GIF

Kosmetické ošetření

modelka

Pracujeme se špičkovou francouzskou dermokosmetikou značky  Ella Baché.

Každá kůže je jedinečná, má své specifické přednosti a nedostatky. Při obnově pokožky je velmi důležité sledovat její nutriční potřeby, které nám pomáhají řešit problémy. ​​

Ella Baché si už od roku 1936 uvědomuje elementární význam živin, prostřednictvím můžeme ovlivnit strukturu pleti. Postupem let vyvinula systém, který identifikuje nedostatečný nutriční příjem, který ovlivňuje krásu naší pleti.

 Elle Baché se podařilo vytvořit jedinečný systém, který cíleně zásobuje pleť živinami a navrací pleti její krásu - systém NUTRIDERMOLOGIE®.  Jen odůvodněná a cílená zásoba živin.​​

Prostřednictvím nejmodernějších poznatků z kosmetologie přípravky Elly Baché penetrují hluboko do pokožky. Vstřebatelnost je podpořena fyzikání terapií kosmetickými přístoji. A nesmíme opomenout ani ucelenou řadu doplňků stravy, které pomáhají řešit problémy pleti Vašich klientů.

Dopřejte si odborné ošetření v našem salónu Skin Care. Veškerá péče je individuální a ovlivněná vaším typem pleti. Kosmetické ošetření je vhodné pro ženy i muže v každém věku.

Untitled design.png

Kosmetické balíčky

v ceně zahrnuta úprava obočí

BASIC SKIN CARE

Přístrojové ošetření pleti

  990 Kč (75 min)

Vhodné pro všechny typy pleti. Intenzivní ošetření dodá pokožce potřebné látky, hydratuje, zklidňuje a dodává mladistvý vzhled. Čištění pleti je prováděno ultrazvukovou špachtlí a hydrodermabrazí. Hydrodermabraze je jediná kosmetická procedura, která umožňuje provést vyčištění, peeling a hydrataci pokožky během jediného zákroku. Při ošetření se odstraní černé tečky, uvolní nečistoty z pleti, odstraní odumřelé kožní buňky, zjemní a hydratuje pokožka. 
Unikátní technologie umožňuje hluboké čištění pórů, rozpouští a vysává nečistoty. Také odstraňuje mazové zátky a póry zůstávají čisté. Hydropeel nástavce disponují abrazivními hroty, které umožňují dokonalou exfoliaci kůže bez nežádoucího podráždění. Maska se volí podle stavu pleti od hydratačních, vyživujících, zklidňujících či detoxikačních. Hydratační sérum je zapracováno ultrazvukovou mezoterapií, která představuje nejmodernější systém přenosu aktivních substancí hluboko do pokožky.V ceně zahrnuta úprava obočí. Ošetření je bez masáže.

Green Eyed Beauty
COMPLEX SKIN CARE

Kompletní ošetření pleti

1190 Kč (90-120 min)

Představuje kompletní kosmetické ošetření pleti, jako je čištění pomocí ultrazvukové špachtle a šetrné hydrodermabraze, hydratace pleti, doplnění výživy a vitamínů. Je určena pro klientky, které o svojí pleť chtějí pečovat, předcházet známkám stárnutí či klientky, které již pociťují povadání pleti a kontur obličeje. Používáme kosmetické produkty s vyšším obsahem specifických aktivních látek zaměřené na znovunabytí hustoty pleti, které zapracováváme pomocí ultrazvukové mezoterapie do hlubších vrstev pokožky a tak napomáháme zmobilizovat kolagenová vlákna. Ošetření je včetně masáže obličeje, krku a dekoltu. V ceně je zahrnuta úprava obočí .

modelka
DE LUXE SKIN CARE

DeLuxe ošetření s radiofrekvencí

1490 Kč  (120 min)

Pro náročné zákaznice které chtějí oddálit chirurgický zásah nebo botoxové injekce. Vyjímečné anti-aging ošetření bojuje proti známkám stárnutí pokožky, zmírňuje hloubku výrazových vrásek a zabraňuje vzniku nových. Ideální ošetření pro povadlou unavenou pleť, která postrádá pevnost, zářivý vzhled a vitalitu. Anti-aging sérum je zapracováno pomocí ultrazvukové mezoterapie, díky níž se dostane lépe do hloubky pokožky.  Ošetření je ojedinělé tím, že používáme novinku na trhu přístrojů a to bipolární radiofrekvenci, známou jako neinvazivní lifting.  Ošetření je vhodné pro ženy i muže, ideálně 40+.  Na závěr ošetření si můžete vychutnat masáž obličeje, krku a dekoltu. V ceně je zahrnuta úprava obočí. 

Diamond náušnice
PREGNANCY SKIN CARE

Ošetření pleti pro těhotné

1190 Kč (90-120 min)

Speciální balíček navržen na míru pro těhotné ženy (bez použití přístrojů, které nejsou vhodné v období těhotenství).  Hloubkové čištění pleti je provedeno pomocí hydrodermabraze, která nám zajistí nejen dokonalý peeling, ale také hydrataci pleti. Následuje kyslíková terapie, která je šetrná a bezbolestná. Pomůže nám aplikovat chybějící kyslík do pokožky a umožní tak pleti navrátit hebkost a mladiství vzhled. Kyslík zabezpečuje hydrataci, detox pokožky a tím přispívá k osvěžení pleti. Součástí ošetření je masáž obličeje, krku a dekoltu. Použijeme  sérum s vyšším obsahem  aktivních látek zaměřené na hydrataci pleti. Aplikujeme Hydrojelly masku, která obsahuje velké množství elektrolytů. Po pár minutách ztuhne, vytvoří vakuové těsnění a tím pokožka zpracuje všechny prospěšné látky. Následuje tolik oblíbená masáž masážními válečky Jade roller, které podporují cirkulaci krve a tím dochází ke zmírnění otoků.

 V ceně je zahrnuta úprava 

obočí .

Image by 🇸🇮 Janko Ferlič
MEN SKIN CARE

Ošetření pleti pro muže s hydrodermabrazí 

1190 Kč (90-120 min)

Speciálně zaměřené ošetření pro mužskou pleť, která je zatížena městským smogem, klimatizací a stresem.

Ošetření zklidňuje a posiluje unavenu pleť, navrací ji pružnost a svěžest. Zmírňuje pocit nepříjemného pnutí a dodává pleti hydrataci a vitalitu.  Díky hyrodermabrazi a čištění pomocí ultrazvukové špachtle pleť bude viditelně rozzářena a hydratována. Ošetření je včetně masáže obličeje, krku a dekoltu.

Profesionální muž s úsměvem

Mohlo by Vás dále zajímat